Menu Zamknij

Części z gumy do maszyn i urządzeń

Części z gumy do urządzeń i maszyn

Jak można zauważyć guma z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym tworzywem sztucznym. Ze względu na jej różnorodność, a co za tym idzie odmienne właściwości – dobrze sprawdzi się w wielu różnych branżach przemysłu.

Wyroby gumowe robione na zamówienie perfekcyjnie zastępują używane dotychczas inne materiały. Warto zwrócić uwagę na ich zalety, tj. wydajność pracy oraz jej bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami odnośnie tego tworzywa.

Części z gumy do urządzeń i maszyn

Części z gumy do maszyn i urządzeń – rodzaje sprzedaż

Można powiedzieć, że sprzedaż wyrobów z gumy jest nieograniczona. Dlaczego? Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości jej modyfikacji oraz obróbki m.in. cięcie, formowanie, wytłaczanie jesteśmy w stanie uzyskać każdy produkt opisany przez potencjalnego klienta. Niekiedy są to realizacje bardzo złożone.

Budowa maszyn, rolnictwo, automotive, przemysł papierniczy i drzewny, przemysł wydobywczy i petrochemiczny oraz zbrojeniówka to miejsca gdzie produkcja części z gumy do urządzeń pojawia się najczęściej. Pytamy w jakiej formie? Głównie wyroby gumowe realizowane są jako dobrze znane nam wszystkim uszczelki, chodniki, wały, liny, węże czy fartuchy.

Całkowity czas realizacji projektu od pierwszego kontaktu z klienta do dostarczenia gotowego elementu zawsze przebiega najszybciej jak to możliwe, oferujemy stały kontakt z klientem, aby mógł być spokojny o najwyższej jakości wykonanie zleconego nam projektu.

Gumowe elementy maszyn i urządzeń

Na dzień dzisiejszy nasza firma znana jako najwyższej jakości dostawca płyt gumowych, jesteśmy w stanie zagwarantować zadowolenie z wykonanych przez nas produktów oraz kontaktu z naszymi profesjonalistami. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych rodzajów płyt gumowych :

  • guma SBR,
  • guma NBR,
  • Viton,
  • guma EPDM,
  • guma NR-L,
  • guma silikonowa,
  • guma zbrojona.

Biorąc pod uwagę ilość odmiennych płyt gumowych, przed zakupem należy zapoznać się z właściwościami i preferencjami każdej z nich, aby dokonać właściwego wyboru płyty gumowej.

Typowe rozmiary to szerokość 120cm, natomiast długości płyt z gumy w standardowym wariancie to 500 cm lub 1000cm. Oczywiście docinamy również płyty gumowe oraz inne formatki na wymiar.

Oprócz płyt dobrym rozwiązaniem jest również obróbka wykładzin gumowych, np. na chodniki gumowe lub dywaniki. Te produkty zwiększają komfort pracy, ponieważ dbają o czystość i bezpieczeństwo.

Cena i sprzedaż części z gumy do maszyn i urządzeń

Części z gumy porównując do produkcji z innych tworzyw sztucznych wypadają jako tanie i wydajne. Zakup taki może okazać się bardzo ekonomiczny i służyć nam kilka lat użytkowania.

Jeśli chodzi o konkretną cenę części gumowych do maszyn, przedstawiamy ją po konsultacji potrzeb klienta, ponieważ każdy czynnik (rozmiar, rodzaj gumy, grubość, modyfikacja) wpływa na końcowy rezultat pracy.

Produkcja elementów gumowych jest ciągle rozwijającą się dziedziną stąd wiele nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają postrzeganie gumy oraz jej przeznaczenia. Z biegiem lat podniosła się zarówno jakość produkcji jak i jej precyzja dzięki czemu dziś można zaoferować gumowe elementy maszyn do najbardziej wymagających zastosowań.