Menu Zamknij

Grubości wykładziny gumowej – wykładzina ryflowana i wykładzina molet krążkowy

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu do klientów wysokogatunkowych wykładzin gumowych, wykonanych z różnych mieszanek gum (SBR, NBR, EPDM). W stałej sprzedaży posiadamy dwa rodzaje wykładzin:

  • wykładziny gumowe molet krążkowy (metro) – posiadają na swojej powierzchni nalane kółka
  • wykładziny gumowe ryflowane (ryfel) – posiadają na swojej powierzchni rowki, służące odprowadzaniu wody z jej powierzchni.
Normapol kontakt

Wszystkie nasze wykładziny są wysoce odporne na ścieranie, przetarcia czy głębsze naruszenia struktury. Zapewniają doskonałą przyczepność i idealnie spełniają funkcję antypoślizgową. Są łatwe do utrzymania w czystości a pomieszczenie wyłożone taką wykładziną wygląda estetycznie.

Grubości wykładzin gumowych

Jakie są dostępne grubości wykładzin gumowych – tabela rozmiarów

Oferujemy różne grubości wykładzin gumowych. Służymy fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniej grubości materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

Długość i szerokość docinamy na zamówienie

Zgodnie z życzeniem klienta wykładziny gumowe docinamy pod żądany wymiar, zachowując przy tym wysoką jakość wykonanego cięcia materiału. Realizujemy zamówienia niestandardowe, tak aby wykładzina była idealnie dopasowana. Podejmujemy się zleceń jednorazowych, jak i cyklicznych zamówień. W przypadku wątpliwości odnośnie wyboru produktu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.