Menu Zamknij

Gumy antypoślizgowe do zabezpieczania ładunków

gumy antypoślizgowe do zabezpieczania ładunków

Różnego rodzaju pasy i liny zabezpieczające pomagają w zabezpieczaniu ładunków, które transportowane są na duże odległości. Dużym ułatwieniem i wsparciem bezpieczeństwa okazują się również maty antypoślizgowe produkowane na wymiar.

W zależności od Państwa potrzeb realizujemy zamówienia zarówno na mniejsze formatki stosowane na rogach palet, jak i całe pasy gumowe zabezpieczające ładunek. Kolejną opcją są maty transportowe, do produkcji których wykorzystywane są wykładziny gumowe. Gwarantujemy, że tworzone przez nas indywidualne zamówienia na płyty gumowe wyróżnia najwyższa jakość na rynku.

gumy antypoślizgowe do zabezpieczania ładunków

Maty gumowe do wyłożenia przyczepki

Bezpieczeństwo stoi na szycie hierarchii potrzeb wydajnej pracy. Aby móc je zagwarantować, coraz więcej klientów zwraca się z prośbą o wykonanie mat antypoślizgowych do wyłożenia przyczepek transportowych. Bardzo słusznie.

Maty gumowe nie tylko chronią powierzchnię i dbają o jej czystość, ale przede wszystkich zapewniają antypoślizgowość, zabezpieczenie i stabilność.

Gumy na przyczepki nasza firma również docina według konkretnego wymiaru. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wykonane precyzyjnie. Dodatkowo w ofercie posiadamy różne grubości płyt gumowych, tj. guma grubość 3mm, guma grubość 5mm, guma grubość 8mm.

Do przewozu ciężkich ładunków lub produktów z ostrymi krawędziami możemy także dostarczyć zbrojone maty antypoślizgowe. Są to produkty wyceniane na indywidualne zapytania.

Płyty gumowe antypoślizgowe produkcja na wymiar

To, co wyróżnia nas na rynku jest brak sprzedaży standardowych wymiarów płyt. Każde realizowane zamówienia cechuje indywidualny projekt zgodny z wymaganiami i potrzebami naszych klientów. Dzięki temu, oferujemy pasy gumowe pod ładunek, małe formaty pod rogi palet lub całe gumy na podłogę naczep. W stałej sprzedaży posiadamy gumy gładkie jak oraz wykładziny, które dodatkowo zabezpieczają przed rozlanymi cieczami.

Każda mata gumowa wychodząca z naszej produkcji jest już gotowa i precyzyjnie przygotowana do bezpośredniego użytku. Pozwala to natychmiast rozpocząć użytkowanie.

Maty antypoślizgowe dla transportu

To, co zwiększa bezpieczeństwo pracy w transporcie to zdecydowanie zastosowanie maty antypoślizgowej do mocowania ładunku. Ma to tym większe znaczenie im droższy jest przewożony produkt. Nasze maty gumy antypoślizgowe dzięki zwiększonemu tarciu zapobiegają niebezpiecznemu oraz niekontrolowanemu przesuwaniu się ładunku.

Bez względu na rodzaj pojazdu transportującego ładunek, jego wielkości zawsze zabezpieczenie jest bardzo ważne. Kiedy rośnie współczynnik tarcia na antypoślizgowej powierzchni możemy wyeliminować zakładanie wielu pasów, nie musimy wówczas martwić się o stabilność naszego załadunku.