Menu Zamknij

O firmie

Normapol to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku tworzyw sztucznych od wielu lat. Zajmujemy się obsługą klientów w całej Polsce, zarówno tych indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Podstawą naszej działalności to właśnie najwyższej jakości półfabrykaty z tworzyw konstrukcyjnych. Specjalizujemy się także w dystrybucji wyrobów gumowych oraz wyrobów silikonowych. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu, służymy pomocą w dostarczeniu informacji na temat interesującego Państwa produktu. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, która jest wynikiem codziennej pracy całego zespołu.

Tworzywa konstrukcyjne

W ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór półfabrykatów z różnych tworzyw sztucznych. Są to płyty, wałki i tuleje w rozmaitych formatach i odcinkach. Rynek materiałów konstrukcyjnych z roku na rok zyskuje na popularności i stanowi chętnie wybierany zamiennik dla wyrobów metalowych. Głównym atutem oferowanych przez nas plastików jest wysoka wytrzymałość i lekkość materiału. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę poliamidów, poliacetal, polietylen, teflon, tekstolit, peek i wiele innych. Każdy z wymienionych tworzyw posiada inne cechy wiodące i konieczny jest ukierunkowany wybór pod konkretne zastosowanie, aby zapewnić najwyższą jakość pracy.

Wyroby gumowe

Oferujemy Państwu także najwyższej jakości płyty gumowe SBR, NBR i EPDM. Wyróżnia je wysoka wytrzymałość i wykonanie ze sprawdzonych mieszanek. Nasze gumy produkowane są w Polsce, dzięki czemu nie generują toksycznego zapachu. Płyty dostępne są w standardowych rolkach 1200 mm x10000 mm i arkuszach 1000 mm x1000 mm. Oferujemy również formatki gumowe docięte na wymiar oraz płyty gumowe cięte z metra. W naszej ofercie posiadamy również płyty gumowe zbrojone jedną, dwiema lub nawet trzeba przekładkami tekstylnymi. Prowadzimy też sprzedaż wyrobów silikonowych, w tym silikony przeznaczone do celów spożywczych. Wysokie stany magazynowe produktów gumowych, pozwalają na ekspresowe dostawy w dowolne miejsce Polski. W przypadku cięcia gumy, termin realizacji jest nieco dłuższy i wynosi ok. 5 dni roboczych.

Plandeki na wymiar

Oprócz zaopatrywania klientów w tworzywa sztuczne oraz wyroby gumowe, firma Normapol dostarcza również klientom plandeki na wymiar wykonywane z najwyższej jakości materiałów plandekowych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą

O firmie Normapol

CEIDG NORMAPOL