Menu Zamknij

Plandeki do altan drewnianych

W ciągu ostatnich kilku lat widać wyraźną tendencję do stawiania drewnianych altan w polskich ogrodach. Ich producenci zaś prześcigają się w coraz to nowszych projektach. To z kolei wpływa na jeszcze większe nimi zainteresowanie. Każdy kto posiada lub zamierza nabyć taką altankę, wie z jakiego rzędu wydatkami należy się liczyć. Dlatego warto przyjrzeć się temu tematowi bardziej holistycznie, zwłaszcza jeśli chodzi zabezpieczenie drewnianej konstrukcji.

Skuteczne sposoby na zabezpieczenie altanki. Okna foliowe na altankę

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie altan drewnianych jest zamontowanie na nich plandek. Oczywiście nie zastąpi ona zabiegów, którym należy poddawać drewno, niemniej skutecznie zabezpiecza je przed degradacją spowodowaną działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Przemierzając Polskę bardzo często widzimy plandeki na drewnianych altanach. Świadczy to o tym, że jest to naprawdę dobre i efektywne rozwiązanie.

Nasza firma od lat dostarcza plandeki na altanki – robimy je zgodnie z wymiarami podanymi przez klientów. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę proponowanych przez nas towarów.

Normapol kontakt

Plandeki do altan drewnianych

Plandeki ochronne PCV 650 g/m2 w dowolnym kolorze

Jednymi z oferowanych przez nas plandek są plandeki ochronne. Plandeki do altan drewnianych wykonujemy z grubych, porządnych materiałów o gramaturze 650 g/m2. Dla lepszego zobrazowania jak wygląda ta konkretna tkanina, dodamy, że jest to materiał podobny jak ten na naczepach TIRów. Ścianki foliowe do altanek ochronne na ogół wykonywane są w najbardziej podstawowej wersji, z oczkami na rantach umożliwiającymi przymocowanie jej za pomocą uchwytów do drewnianej belki. Plandeki te wykonywane są bez foliowych okien, a ich głównym zadaniem jest ochrona drewnianej konstrukcji w okresie późno jesiennym, zimowym i wczesną wiosną. Kiedy robi się ciepło, plandeki te są demontowane a nasi kliencie cieszą się urokiem swojej altanki. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów, np. brązowy, zielony, biały, szary, niebieski itd. Każdy klient samodzielnie decyduje w jakim kolorze wykonana będzie plandeka ochronna dla jego altanki, na to pozwala elastyczna produkcja plandek na wymiar.

Okna foliowe do altan

Inną naszą propozycją są plandeki z oknami foliowymi. Podobnie jak plandeki ochronne, wykonuje się je z mocnej tkaniny PCV 650 g / m2 . Zaletą tego rozwiązania jest możliwość korzystania z nich przez cały rok. Sprawdza się to zwłaszcza w ciepłym sezonie, kiedy nie dopisuje ładna pogoda. Dzięki oknom foliowym nie ma konieczności demontowania plandek, ponieważ wpuszczają one dużo światła do wnętrza altanki. Ten rodzaj materiałów jaki mają plandeki do altan drewnianych cieszy się niesłabnącą popularnością, a nawet odważymy się stwierdzić, że zapotrzebowanie na nie rośnie z roku na rok. Jak wcześniej wspomnieliśmy, dzięki tego typowi plandek nawet w chłodne, deszczowe czy wietrzne dni można cieszyć się swoją altanką i bez przeszkód oraz obaw organizować spotkania w rodziną czy przyjaciółmi.

Jakie wymiary posiadają plandeki na altany

Biorąc pod uwagę różnorodność altan trudno byłoby tworzyć stany magazynowe z gotowymi wyrobami. Dlatego polityką naszej firmy jest produkcja na wymiar. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji od klienta, na ich podstawie przygotowujemy wycenę. Po jej zaakceptowaniu i dokonaniu niezbędnych formalności przystępujemy do produkcji plandeki na altankę. Kiedy jest ona już gotowa, wysyłamy ją firmą kurierską na wskazany przez klienta adres. Aby poznać wszystkie szczegóły oferty, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.