Menu Zamknij

Plandeki PCV trudnopalne

Kotary, które pełnią rolę ścianek przegrodowych zauważyć można w wielu miejscach. Na ogół są to warsztaty czy myjnie samochodowe, magazyny, hale, sortownie itp. Jest łatwy i stosunkowo nie drogi sposób na wygospodarowanie nowego miejsca, zasłonięcie składu towarów, ale również oddzielenie miejsc, w których prowadzi się bardziej niebezpieczne pracy, np. spawanie. Oczywiście spawanie czy podobne czynności nie muszą być niebezpieczne same w sobie, niemniej iskry, które powstają mogą niestety zaprószyć ogień. Jeżeli zależy nam na przepierzeniu przystosowanym do użycia w miejscach o podwyższonym zagrożeniu wybuchu pożaru, musimy mieć absolutne przekonanie, że nie każdy materiał plandekowy nadaje się do tego. Bez wahania należy wybierać materiały z certyfikatem trudnopalności. W swojej ofercie posiadamy plandeki przeznaczone na tego typu przegrodzenia.

Plandeka 650 g / m2 z certyfikatem palności B2

Klasa palności B2 , potwierdzoną przez Instytut Techniki Budowlanej – taki certyfikat posiadają plandeki trudnopalne. Największą i najważniejszą zarazem cechą tego materiału jest to, że ewentualny ogień na plandece samoistnie ulega gaszeniu. Plandeki, które w swoim składzie nie posiadają odpowiednich komponentów dość szybko ulegają spaleniu, co może w konsekwencji doprowadzić do pożaru.

W naszej firmie przykładamy dużą wagę do tego, aby materiał ten rzeczywiście spełniał stawiane mu wymagania. Dlatego z dużą starannością wybieraliśmy producenta tej właśnie tkaniny. Kotary plandekowe samogasnące produkujemy z plandek pochodzących z Niemiec, Danii czy Włoch. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, nigdy nie stosujemy tanich zamienników z rynku azjatyckiego.

Normapol kontakt

Kotary samogasnące produkcja na wymiar

W naszych magazynach nie posiadamy gotowych kotar. Postanowiliśmy raczej o produkcji na wymiary podane przez klienta. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzebnych wielkości przegrodzeń nie mogło być inaczej. Każdy klient, to inne potrzeby. I to właśnie podejście wyróżnia nas spośród innych firm. Aby poznać ceny oraz terminy realizacji, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Zrobić można w dwojaki sposób – pisząc maila lub telefonując. Nasi pracownicy przygotują wycenę.

plandeka trudnopalna
plandeki

Nasza firma dysponuje szeroką ofertą. Kotary z plandeki produkcji na wymiar wykonywane są z dużą dokładnością. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Możemy dostarczyć również pojedyncze egzemplarze. Bardzo rzadko zdarza się, że potrzebna klientowi ilość nie spełnia minimum produkcyjnego i sprzedażowego – zawsze prosimy zapytać o minimum zakupowe. Gotowe plandeki dostarczamy na terenie całego kraju, pod adres wskazany przez klienta.