Menu Zamknij

News

Płyty gumowe cennik

Cennik płyt gumowych dostępny jest po przedstawieniu nam wszystkich danych dotyczących zamówienia. Oferujemy płyty gumowe najwyższej jakości, wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami. Są to materiały trudno ścieralne, wysoce odporne mechanicznie, dostępne w różnych formatach i grubościach.

Płyty gumowe cennik

Ile kosztuje płyta gumowa?

Co wpływa na cenę płyty gumowej?

Cena płyty gumowej zależna jest od kilku najważniejszych czynników:

  • Mieszanki – cena przede wszystkim zależy od tego, z jakiej mieszanki zrobiona jest płyta gumowa. Płyta gumowa SBR uniwersalnego zastosowania będzie na pewno tańsza niż płyta gumowa NBR olejoodporna czy EPDM o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne.
  • Wymiarów – im większa płyta tym wyższa cena.
  • Grubości – im grubsza płyta tym cena wzrasta.
  • Zbrojenia przekładką – na życzenie klienta możemy wzmocnić płytę gumową dodatkowo przekładką tekstylną. Jednak jak wiadomo jest to opcja nieco droższa od płyty bez zbrojenia.
  • Ilości zamawianych sztuk – przy zamówieniach większej ilości sztuk jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjny rabat
Normapol kontakt

Płyty gumowe cena sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym w celu zapoznania się z ceną płyt gumowych. Pracujemy dla Państwa w dni powszednie w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do czwartku oraz w godzinach od 8 do 14 w piątki. Zachęcamy do wysyłania zapytań mailowo, staramy się w jak najszybszym czasie na wszystkie zadane pytania odpowiedzieć. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawimy szczegółową wycenę.