Menu Zamknij

Płyta gumowa

Płyta gumowa

Płyty z granulatu gumowego to wysokiej jakości materiał, który producenci chętnie wykorzystują w różnorodnych branżach i przemysłach a także w życiu codziennym. Oferowane przez naszą firmę płyty gumowe produkowane są na terenie Unii Europejskiej przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców, co gwarantuje Państwu solidną jakość wykonania, oraz pewność iż zakupiony produkt spełni Państwa wszelkie oczekiwania.

Dużym plusem, który powoduje iż zakup płyt w naszej firmie to ruch w dobrą stronę, jest fakt że oferujemy Państwu przycinanie płyt na dowolny, zaproponowany przez kupującego wymiar. Nowoczesne maszyny, a także wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie zajmą się obróbką Państwa materiału, co w efekcie przyczyni się do zadowolenia z zakupionej u nas gumy.

Normapol kontakt

Płyty gumowe, zobacz rodzaje gumy przemysłowej

W swojej ofercie posiadamy płyty:

  • standardowe typ SBR – płyta z tego rodzaju gumy jest produktem ogólnego zastosowania, zachowuje swoje właściwości w przedziale temperatury -15°C do +70°C. Przez swoją trudnościeralność często wykorzystuje się ją do produkcji podkładek, uszczelek z gumy, płyt na stoły pracownicze, itp.
  • olejowe typ NBR płyty z tego rodzaju gumy idealnie funkcjonują w środowisku substancji ropopochodnych, smarów, olejów, itp. zachowują swoje naturalne właściwości do temperatury +70°C.
  • odporne na temperaturę typ EPDM – płyty które idealnie nadają się do stosowania na zewnątrz. Odporne na warunki pogodowe, promieniowanie UV, ozon oraz kwasy. Swoje naturalne właściwości zachowuje w temperaturze do 70°C.
  • do kontaktu z żywnością typ NR – ten rodzaj płyt może być z powodzeniem stosowany w przypadku styczności z produktami spożywczymi. Świetnie sprawdza się w temperaturze od -10°C do +70°C.


Płyta gumowa – jaka będzie odpowiednia, zobacz jak wybrać

Płyty gumowe

W naszej ofercie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa możliwość kupienia gum zbrojonych płótnem – przekładkami, dzięki którym wydłużą Państwo żywotność swoich płyt, a także wzmocnią ich odporność na różnego rodzaju uszkodzenia.

Wszystkie płyty gumowe niezbrojone oraz zbrojone można zamówić na terenie całego kraju. Oferujemy dostawę ilości hurtowych jak i detalicznych, dzięki czemu każda liczba płyt z powodzeniem może zostać dostarczona. Dodatkowo produkt możemy przyciąć na wymiar dzięki czemu klient nie musi kupować płyt w wielkości jakie są mu narzucone – ma w tym zakresie dużą elastyczność.

Płyta gumowa w rolce

Cennik płyt gumowych oferowanych przez naszą firmę otrzymacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo, bądź w siedzibie naszej firmy. Ze względu na rodzaj gumy, rozmiar, oraz adres dostawy i innych czynników ciężko jest określić cenę stałą. Dlatego też wycena dokonywana jest indywidualnie. Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na zakup gumy gładkiej w naszej firmie to prosimy o kontakt w wyżej wymieniony sposób. Nasi specjaliści pracują dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i chętnie odpowiedzą na każde pytanie z dziedziny posiadanych przez nas produktów.

Płyty silikonowe zobacz

KONTAKT