Menu Zamknij

Płyty Klinger

Płyty uszczelkarskie Klinger

Austriacki producent płyt uszczelniających firma Klinger posiada bogatą ofertę płyt o różnych parametrach przeznaczonych do wielu zastosowań. Wysokojakościowe płyty tego producenta wykorzystywane są na całym świecie, a ich doskonałe parametry użytkowe pozwalają uznawać je za jedne z najlepszych produktów w swojej katagori.

Płyty uszczelkarskie możemy dostarczać w pełnych formatach lub jako arkusze cięte pod zamówienie. Realizujemy również dostawy na gotowe uszczelnienia Klinger na wymiar wykonywane według przesłanej dokumentacji wykonawczej.

Ten producent dzięki zaawansowanej technologii oraz wielu innowacjom produkuje płyty spełniające wysokie wymagania, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet w bardzo wymagających aplikacjach. Typowe gałęzie przemysłu gdzie można spotkać te produkty to przemysł lotniczy, chemiczny, petrochemiczny, energetyczny, naftowy, maszynowy, gazowy, spożywczy i rolnictwo.

Ceny płyt Klinger 2024 r

Ze względu na bardzo dużą różnorodność płyt oraz wiele różnych grubości, szerokości i długości cennik płyt Klinger dotyczy wyłącznie formatów standardowych. Wszystkie pozostałe produkty wycinane na indywidualne zamówienia podlegają odrębnej wycenie.

Aby poznać ceny płyt ciętych na wymiar zapraszamy do kontaktu z pracownikami biura obsługi klienta, którzy przygotują dla Państwa kalkulacje według określonego rodzaju płyty, ilości sztuk oraz wskazanego formatu i grubości.

Płyty na uszczelki Klinger rodzaje

Program produkcyjny i nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcje wielu rodzajów płyt na uszczelki. Od tych wykorzystywanych do najpowszechniejszych zastosowań do płyt używanych do wycinania uszczelek o specjalnym przeznaczeniu.

Do najpopularniejszych płyt należą:

1. Płyty na uszczelki chemoodporne, C-7400 i C-8200

2. Neopren i SBR C-5400, C-6327, i C-6400

3. Płyty z prasowanych włókien nieorganicznych, C-4433, C-4430 i C-4324

4. Płyty ogólnego zastosowania, C-4401, C-4300, i C-4201

5. Płyty z włókna węglowego C-4500

6. Płyty wzmocnione metalem C-4439, C-4509, C-4409 i C-4408

7. Płyty na bazie PTFE top-chem 2000, top-chem 2003, top-chem 2005, top-chem 2006

8. Płyty z laminatu grafitowego SLF, SLS, PSM, PDM

Sprzedaż płyt Klinger

Aby sprostać państwa oczekiwaniom stale rozszerzamy swoją ofertę. W sprzedaży posiadamy płyty typowe dostępne z magazynu oraz wyroby niestandardowe wykonywane pod zamówienie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną – sklep internetowy z płytami Klinger.

Sprzedaż internetowa płyt umożliwia nam dostawy w dowolne miejsca w całym kraju, a dobrze rozwinięta logistyka pozwala na wysyłki produktów nawet w dniu złożenia zamówienia. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Realizujemy stałe zlecenia oraz zamówienia jednorazowe.

Uszczelnienia z płyt Klinger

Bogata oferta płyt umożliwia produkcję uszczelnień płaskich do różnych zastosowań. Mogą to być na przykład uszczelki kołnierzowe, które z powodzeniem można montować w wielu maszynach i urządzeniach. Doskonale sprawdzają się nawet w wymagających warunkach gwarantując odpowiednią szczelność i stabilną pracę.

Uszczelki Klinger posiadają znacznie lepsze właściwości od uszczelek produkowanych z tradycyjnych płyt elastomerowych. Są trwalsze, posiadają szerszy zakres dopuszczalnych temperatur pracy, lepszą sprężystość i wyższą odporność na wiele kwasów i zasad.