Menu Zamknij

Płyty na uszczelki do podgrzewacza wody

W naszej ofercie dostępnych jest bardzo dużo produktów uszczelkarskich. Płyty do wycinania uszczelek znacznie różnią się właściwościami oraz przeznaczeniem. Dzięki temu szybko można dobrać odpowiednie uszczelnienie, które będzie skutecznie pracowało nawet w bardzo wymagającej aplikacji. Oczywiście należy w tym celu posiadać niezbędną widzę oraz doświadczenie.

Płyty uszczelkarskie dostępne są również w różnych grubościach i formatach. Poza rozmiarami typowymi oferujemy również cięcie płyt na wymiar, z tym że ta opcja dostępna jest wyłącznie dla produktów dostępnych z magazynu.

płyty uszczelkarskie na wymiar

Uszczelki w podgrzewaczu do wody, z jakiej płyty wyciąć ?

Nasz wieloletni klient, którym jest firma zajmująca się usługami związanymi z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych pozyskała zlecenie. Elementem remontowanego układu był cieknący podgrzewacz do wody. Aby urządzenie było w pełni sprawne postanowiono wymienić uszczelnienia w podgrzewaczu wody.

Wybór padł na uszczelki produkowane z płyty Gambit AF-1000. Wynikało to z indywidualnych wymagań oraz dobrych doświadczeń z tą płytą, które klient miał z poprzednich realizacji.

Oczywiście do tego zastosowania można również wybrać płyty innych producentów takich jak Klinger czy Temac, jednak wysoka jakość i niezawodność zdecydowała o wyborze płyty Gambit Lubawka.

Dlaczego warto wybrać płyty Gambit AF 1000 na uszczelki

uszczelki gambit af 1000

Właściwości płyt Gambit AF 1000

  • budowa: włókna aramidowe, kevlar, włókna mineralne,
  • temperatura pracy: do 350stC lub do 250stC w parze,
  • wysoka odporność mechaniczna,
  • ciśnienie pracy: do 12 [MPa],
  • odporna na pare wodną, wodę, oleje, benzyny,
  • doskonale uszczelnia połączenia kołnierzowe

Kevlarowe płyty uszczelkarskie

Kevlar jest doskonałym materiałem, który posiada znakomite właściwości użytkowe. Dlatego nadaje się jako wypełniacz w produkcji wielu półproduktów dla przemysłu. Tak jest również w przypadku uszczelnień technicznych z kevlarem. Płyta na uszczelki z kevlarem to wysokojakościowy produkt, który można stosować do bardzo wymagających aplikacji, ale również do zastosowań jakim jest uszczelnienie przemysłowego podgrzewacza wody.

Masz pytanie dotyczące płyt uszczelkarskich lub uszczelek, zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.