Menu Zamknij

Płyty silikonowe 8 mm

Płyty silikonowe

Grubość – 8mm

Kolor – bezbarwny / mleczny, czerwony

Dostępność – wysoka

Czas wysyłki – od 1 do 3 dni (dla produktów z magazynu)

Nie znalazłeś rozmiaru jakiego szukasz ? Gumy silikonowe 8 mm tniemy na wymiar


Dlaczego warto:

  • szybka dostawa !
  • dogodne warunki handlowe !
  • najwyższa jakość !


Płyty silikonowe bezbarwne 8 mm

W naszej ofercie znajdują się 2 rodzaje silikonu, jednym z nich jest wersja, która doskonale sprawdza się w zastosowaniach dla przetwórstwa żywności. Są to płyty transparentne / mleczne, które posiadają atest FDA i mogą mieć kontakt z żywnością. Takie płyty sprawdzą się również w innych aplikacjach.

Przeźroczyste gumy silikonowe można również często spotkać w przemyśle chemicznym. Produkowane są z nich zarówno uszczelki i podkładki jak również różnego rodzaju ceratki i powłoki.

Więcej na ten temat znajdziesz tu: https://normapol.pl/silikon-mleczny/

Płyty silikonowe czerwone grubość 8 mm

Poza płytami bezbarwnymi w ciągłej sprzedaży oferujemy również gumy silikonowe czerwone. Są to gumy dedykowane przede wszystkim do rozwiązań przemysłowych i nie należy wykorzystywać ich w przemyśle spożywczym. Doskonale sprawdzają się jako materiał do produkcji uszczelek w przemyśle maszynowym, wydobywczym, chemicznym i wojskowym.

Właściwości czerwonego silikonu pozwalają również na bezpieczne używanie tej gumy w niskich temperaturach stąd często możemy spotkać go w chłodniach lub innych miejscach gdzie występuje niska temperatura.

Więcej na ten temat znajdziesz tu: https://normapol.pl/silikon-czerwony/