Menu Zamknij

Płyty silikonowe cennik

Płyty silikonowe to zdecydowanie produkt z wyższej półki cenowej, jednak posiadający doskonałe właściwości, których nie da się zastąpić innym tańszym zamiennikiem. Płyty silikonowe posiadają odporność termiczną w bardzo niskich (- 100°C), jak i bardzo wysokich temperaturach (+250°C). Do tego są to materiały wysoce odporne mechanicznie, niepalne oraz co bardzo ważne odporne chemicznie. Mogą pracować pod bardzo dużym obciążeniem nawet w kontakcie z agresywną chemią.

Płyty silikonowe cennik

Jaka jest cena płyt silikonowych?

Od czego zależy cena płyty silikonowej?

Przygotowując szczegółową wycenę naszych produktów bierzemy pod uwagę takie informacje jak:

  • Rodzaj silikonu – w naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje płyt silikonowych: płyty silikonowe mleczne przeznaczone do kontaktu z żywnością oraz płyty silikonowe czerwone czyli płyty silikonowe techniczne.
  • Wymiary – oferujemy różne formaty naszych płyt silikonowych a także płyty silikonowe docięte na wymiar klienta.
  • Grubość – im grubszy materiał, tym wyższa cena płyty silikonowej.
  • Ilość zamawianych sztuk – przy zamówieniach większych ilości, także przy zleceniach seryjnych, jak i dla naszych stałych klientów proponujemy atrakcyjne rabaty.
Normapol kontakt

Płyta silikonowa cena

Oczywiście płyty silikonowe wyceniamy po uprzednim mailowym zapytaniu, które zawiera powyższe najważniejsze informacje. Aby otrzymać od nas odpowiedź, wystarczy przesłać maila na nasz adres: kontakt@normapol.pl. Odpowiadamy na wszystkie maile w możliwie najszybszym czasie.Jesteśmy również dostępni dla Państwa pod numerem telefonu: +48 799 399 494 w dni powszednie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.