Menu Zamknij

Płyty Temac


Płyty uszczelkarskie Temac

Temac to jeden z głównych producentów wysokojakościowych płyt uszczelkarskich i innych uszczelnień przemysłowych w Europie Środkowej. Od wielu lat stawia na rozwój, nowoczesność, wdraża nowe technologie, a wysoką jakość swoich produktów potwierdza szeregiem certyfikatów. 

Płyty uszczelkarskie możemy dostarczać w pełnych formatach lub jako arkusze cięte pod zamówienie. Realizujemy również dostawy na gotowe uszczelnienia Temac na wymiar wykonywane według przesłanej dokumentacji wykonawczej.

Szeroki wybór produktów sprawia, że bez problemu wybierzecie typ uszczelnienia idealnie dopasowany do sprzętów i maszyn obecnych w waszej firmie, począwszy od niskich parametrów aż po zastosowania specjalistyczne. Uszczelki oferowane przez Temac cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością i solidnością.

Ceny płyt Temac 2024 r

Biorąc pod uwagę zróżnicowanie każdego rodzaju płyty, jej grubości, szerokości, długości oraz możliwość docinania produktu na indywidualny wymiar klienta, ciężko jest określić jeden, standardowy cennik płyt Temac, dotyczy on jedynie popularnych wartości płyt. W innym przypadku jakiejkolwiek chęci modyfikacji zamówienia, warto zainteresować się wówczas indywidualną wyceną zamówienia.

W tym celu zachęcamy do kontaktu z pracownikami biura obsługi klienta, którzy przeanalizują Państwa potrzeby oraz przedstawią ceny płyt ciętych na wymiar uwzględniając ich grubość, format, ilość sztuk, czy rodzaj płyty.

Płyty na uszczelki Temac rodzaje

Różnorodne zastosowania, zarówno te standardowe, jak i te bardziej specjalistyczne potrzebują różnorodnych właściwości, Temac stanął na wysokości zadania i w swojej ofercie przedstawia zróżnicowane płyty uszczelkarskie.

Oto podstawowe z nich:

  1. Płyty uszczelkarskie ogólnego zastosowania – Temafast, Temafast Economy, Temafast Special,
  2. Płyta uszczelkarska odporna na glikol – Temaplus,
  3. Płyty do użytku w petrochemii – Temasil NG, Temasil NG M, Temasil HT,
  4. Płyty na bazie grafitu – Temagraph S, Temagraph Fi, Temagraph Ti, Temagraph Ni,
  5. Elastyczna płyta uszczelkarska – Temaflex,
  6. Płyty przeznaczone dla wyższych parametrów – Temaplus, Temacarb, Temacid,

Sprzedaż płyt Temac

Nieustannie staramy się rozszerzać naszą ofertę, aby móc sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom. Obecnie oferujemy płyty uszczelkarskie w standardowych rozmiarach oraz możliwość docinania płyt na indywidualny wymiar klienta. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną – sklep internetowy z płytami Temac.

W sprzedaży internetowej realizujemy zamówienia zarówno pojedynczych klientów, jak i całych przedsiębiorstw, zamówienia jednorazowe oraz zlecenia stałe. Dobrze rozwinięta organizacja naszej pracy skutkuje finalizacją zamówienia oraz rozpoczęciem procesu wysyłki nawet tego samego dnia. Dostarczamy produkty na terenie całego kraju.

Uszczelnienia z płyt Temac

Różnorodna oferta płyt pozwala na produkcję uszczelek właściwych dla wielu zastosowań. Mogą być stosowane m.in. do uszczelniania instalacji wody, olejów, chłodziwa jak i zasadowych substancji chemicznych i petrochemicznych, w przemyśle naftowym. Bardzo dobrze nadają się nawet do najtrudniejszych środowisk w towarzystwie kwasów, substancji chemicznej, czy niezwykle wysokiej temperatury.

Uszczelki Temac wyróżnia bardzo wysoka jakość w porównaniu do tradycyjnych, znanych nam uszczelek. Mają lepsze właściwości, większy zakres temperatur pracy, odporność na silne substancje, stabilność i wytrzymałość.