Menu Zamknij

Podkładki z gumy

Cięcie gumy na wymiar należy do naszej podstawowej działalności. Od wielu lat dostarczamy wyroby gumowe według indywidualnych wymagań klientów. Wycinamy zarówno płyty gumowe jak i wykładziny gumowe bez względu na ich grubość. Nowoczesny park maszyn umożliwia nam szybką realizację nawet dużych seryjnych zamówień. Tniemy również małe jednostkowe produkty.

Jednym z najpopularniejszych produktów są różnego rodzaju podkładki, w tym zarówno okrągłe jak i innych kształtów. Cięcie gumy na ploterach jest doskonałą metodą produkcji precyzyjnych podkładek do zastosowań przemysłowych. Sprawdź naszą ofertę.

Grubości podkładek gumowych
Nasze podkładki gumowe mogą być wykonane z następujących grubości
1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm, 40mm oraz 50mm.

produkcja podkładek gumowych

Producent podkładek gumowych

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę podkładek wycinanych na zamówienie. Poza standardową ofertą płyt do produkcji wykorzystywane są również gumy specjalistyczne produkowane z mieszanek kauczukowych robionych pod konkretne zastosowanie. Najpopularniejsze produkty to:

 • podkładki z gumy gąbczastej
 • podkładki gumowe samoprzylepne
 • podkładki SBR
 • podkładki NBR
 • podkładki EPDM
 • podkładki VITON
 • podkładki z gumy zbrojonej (1,2,3 przekładkami z tkaniny)
 • podkładki mikrogumy

Nasze podkładki znajdują szerokie zastosowanie w wielu aplikacjach przemysłowych oraz budowlanych. Doskonale sprawdzają się oddzielaniu od siebie części maszyn, wyciszaniu, amortyzowaniu drgań i stabilizowaniu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

 1. do cięcia wykorzystujemy wyłącznie gumy najwyższej jakości
 2. możemy zagwarantować korzystne ceny
 3. mamy krótkie terminy realizacji
 4. zamówienia dostarczamy na terenie Polski i Europy

Podkładki gumowe na wymiar

To co wyróżnia nas na tle innych firm o podobnym profilu to produkcja wyrobów gumowych na indywidualne zamówienie. Nasza oferta skupia się przede wszystkim na produktach customizowanych pod konkretne zapotrzebowanie. Do tyczy to zarówno konkretnych ilości, rozmiarów oraz rodzaju gumy jakie wykorzystujemy do produkcji.

Wszystkie zamówione podkładki tniemy na podstawie przesłanych rysunków wykonawczych. Dzięki temu każda podkładka gumowa może być wycięta według innych rozmiarów oraz innego rodzaju gumy. W ten sposób możemy w elastyczny sposób dostosować produkcje do realizacji nawet najbardziej wymagających zamówień. Oferujemy podkładki o różnych stopniach twardości od miękkich, przez średnie, aż do twardych.

Usługi cięcia gumy

Poniżej nasza oferta

Możliwości produkcyjne:

 • cięcie tradycyjne / grubość gumy do 10mm / szerokość max 1,2m / długość max 10m / zbrojenia max 2
 • cięcie maszynowe / / grubość gumy do 50mm / szerokość max 1,2m / długość max 2m / zbrojenia max 3

Oferujemy usługi cięcia płyt gumowych : podkładki okrągłe, podkładki kwadratowe, podkładki prostokątne, podkładki pełne w środku, podkładki z otworami, podkładki z gumy z przekładkami. Dostarczamy szereg specjalistycznych gum do różnych maszyn i urządzeń. Możemy także wyprodukować produkty gumowe na zamówienie z wybranego materiału.

UWAGA – nie świadczymy usług cięcia wyrobów powierzonych. Do produkcji wykorzystujemy tylko swoje płyty.

Produkcja, oferta i sprzedaż podkładek z gumy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy załatwienie wszystkich formalności online. Sprzedaż internetowa podkładek gumowych nie nastręcza wielkich trudności. Aby zlecić produkcję wystarczy wysłać do nas rysunek produktu, wskazać konkretną ilość oraz rodzaj gumy.

Na tak przesłane zapytanie nasz dział obsługi przygotuje wycenę, a w przypadku dodatkowych pytań skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dodatkowych szczegółów. Po zaakceptowaniu przygotowanej kalkulacji oraz terminu realizacji przystępujemy do pracy nad zamówieniem. W dniu wysyłki poinformujemy Państwa o tym.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obszarze produkcji podkładek z elastomerów umożliwia nam współpracę z klientami pracującymi w tak zaawansowanych gałęziach gospodarki jak: lotnictwo, przemysł wydobywczy, przemysł maszynowy oraz zbrojeniowy.