Menu Zamknij

Pręt poliamidowy sprzedaż internetowa

Nasza firma prowadzi sprzedaż internetową prętów poliamidowych, czyli prętów wykonanych z najbardziej popularnego tworzywa konstrukcyjnego jakim jest poliamid PA6. Swoją popularność niewątpliwie zawdzięcza doskonałym właściwościom oraz przystępnej cenie idącej w parze z wysoką jakością. Pręty wykonane z poliamidu mogą pracować w temperaturach od – 60°C do + 150°C. Tworzywo to jest wysoce odporne mechanicznie, odporne na ścieranie i tarcie. Jest materiałem sztywnym i twardym, może pracować pod dużym obciążeniem. Również kontakt z substancjami ropopochodnymi nie wpłynie na zużycie się prętów z poliamidu, gdyż tworzywo to jest odporne na substancje chemiczne. Posiada bardzo dobre właściwości ślizgowe oraz idealnie nadaje się jako półfabrykat do dalszej obróbki. Jednak nie zalecamy stosowania prętów z poliamidu w wilgotnym środowisku, absorpcja wody przez to tworzywo jest wysoka a to z kolei przekłada się na jego niską stabilność wymiarową (pręty poliamidowe w kontakcie z wodą będą puchnąć).

Normapol kontakt

W naszej ofercie szeroki wybór średnic prętów poliamidowych:

  • PA6 – średnice od 4 mm do 250 mm (długości do 3 m)
  • PA6G – średnice od 50 mm do 800 mm (długości do 1 m)

Na życzenie klienta pręty docinamy na wymiar. Należy jednak pamiętać o tolerancjach wymiarów, które są naturalnym następstwem produkcji. Dlatego przed złożeniem zamówienia zalecamy kontakt z biurem obsługi klienta.

Pręty poliamidowe sprzedaż internetowa

Rodzaje prętów poliamidowych PA6 i PA6G

Oferujemy trzy rodzaje prętów poliamidowych ze względu na kolor oraz rodzaj użytej domieszki:

  • białe – to pręty z poliamidu naturalnego, bez żadnej domieszki
  • czarne – to pręty poliamidowe z dodatkiem włókna szklanego lub włókna węglowego, przez co otrzymujemy jeszcze wyższą wytrzymałość mechaniczną oraz większą sztywność i twardość materiału. Czarne pręty również możemy uzyskać poprzez dodanie do naturalnego poliamidu substancji smarnej – dwusiarczku molibdenu.
  • z olejem – to pręty poliamidowe w kolorze żółtym lub zielonym z dodatkiem oleju mineralnego. Poliamid z domieszką oleju staje się materiałem samosmarnym, może pracować na sucho.

Sprzedaż prętów poliamidowych

Poliamid sklep internetowy – zapraszamy do zakupu prętów poliamidowych. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową hurt – detal na terenie całego kraju. Zamówienia można składać mailowo ale również telefonicznie w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Nasi pracownicy czekają na wszelkie zapytania, pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Dokonają także wyceny Twojego zamówienia po zapoznaniu się z jego szczegółami. Cena poliamidu uzależniona jest od wagi, długości i średnicy pręta, a także od ilości wykonanych cięć. Do tego należy doliczyć także koszty dostawy, gdyż towar wysyłamy do klienta na wskazany adres za pośrednictwem zaufanych firm przewozowych.

Prowadzimy sprzedaż półfabrykatów tworzyw konstrukcyjnych, które przeznaczone są do dalszej obróbki. Produkty posiadają naddatki produkcyjne zależne od ich rozmiarów katalogowych. Na powierzchni materiałów mogą również znajdować się rysy, zadrapania i inne ślady, które są naturalnym efektem produkcji.