Menu Zamknij

Produkcja plandek

Nasza firma wyróżnia się produkcją plandek z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji używamy plandek gumowanych czyli PCV ale również plandeki polietylenowe o gramaturze 200 g/m2. Gwarantujemy wysokiej jakości produkt oraz szybką realizację, jak i dostawę pod wskazany adres.

Dlaczego warto wybrać nasze plandeki?

  • oferujemy materiały najwyższej jakości,
  • posiadamy duży wybór kolorów, dodatków i grubości,
  • dostarczamy pod wskazany adres,
  • krótkie terminy realizacji!
Normapol kontakt

Materiały na plandeki – jaki wybrać?

  • Plandeka PCV o gramaturze 650 g/m2 – materiał bardzo gruby i mocny, podwójnie gumowany i jednostronnie lakierowany. Materiał odporny na wszelkie rozerwania czy przetarcia, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Istnieje możliwość zgrzania folii przezroczystej co stworzy okno foliowe.
  • Plandeka PCV o gramaturze 900 g/m2 – najgrubszy, najbardziej wytrzymały materiał jednocześnie najdroższy.
  • Plandeka PCV samo-gasnąca o gramaturze 650 g/m2 – posiada te same cechy co plandeka PCV 650g/m2 jednak została wzbogacona o proszek samogasnący.
  • Plandeka PE (PP) o gramaturze 200 g/m2 – wytrzymała mechanicznie oraz na warunki atmosferyczne. Jest lekka dzięki czemu do rozłożenia nie są potrzebne osoby trzecie. Idealna do tymczasowego przykrycia.

Jak wygląda produkcja plandek na wymiar klienta?

Zastanawiasz się jak wygląda produkcja plandek? Produkcja zaczyna się od wyboru materiału. Wybór materiału należy do Państwa jednak pomagamy w doborze materiału do danego przeznaczenia. Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu nasze wyroby są zawsze suche, czyste oraz od razu gotowe do użycia. Następnym krokiem jest przygotowanie materiału, przycięcie go i na końcu ułożenie pasów. Ostatni krok wykonuje się bardzo starannie ponieważ, trzeba wziąć pod uwagę miejsce zgrzewu na zakładkę oraz zakładki krawędzi zewnętrznych. Pasy składa się od podłoża przy pomocy takera lub obciążników gumowych. Plandeki są zgrzewane bardzo gorącym powietrzem. Tylko taka metoda daje najwyższą jakość łączeń. Każdy materiał się delikatnie różni więc przed zgrzewaniem trzeba skalibrować maszynę. Pracownik ustawia odpowiedni nacisk maszyny na próbce, prędkość zgrzewarki, prędkość wydmuchiwanego powietrza ale również temperaturę powietrza. Prawie wszystkie zamówienia jakie dostajemy są zamówieniami z plandekami oczkowanymi. Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić jest zaznaczenie na krawędziach miejsc w których, mają się znajdować. Później wycinamy oczka w plandece. Materiał przeźroczysty jest także łączony za pomocą zimnego powietrza. Jest to najbardziej wytrzymałe połączenie. Wygląda to bardzo estetycznie dlatego, może być wykorzystywane na altankach, barach piwnych czy restauracjach.

Plandeki na zamówienie – nasze realizacje

Naszym wielkim atutem jest to, że wykonujemy bardzo nietypowe projekty plandek. W ofercie mamy również kotary i przepierzenia, kotary z atestem trudnopalności, plandeki na altany, plandeki i kotary z atestem trudnopalności, plandeki na piaskownice, plandeki na basen, plandeki na płody rolne, plandeki na bale słomy oraz plandeki nietypowe i pokrowce.

Cena plandek produkowanych na wymiar

Najwięcej zapytań mamy o cenę plandek produkowanych na wymiar. Ile to kosztuje? Nie jesteśmy w stanie podać jednej konkretnej ceny dlatego każde zamówienie traktowane i wyceniane jest indywidualnie. W celu poznania ceny zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie +48 799 399 494 jak i poprzez e mail kontakt@normapol.pl. Wyceny realizujemy bardzo szybko. Większość plandek wyceniamy od razu, jednak gdy jest bardziej skomplikowana potrzebujemy trochę więcej czasu. Ceny plandek wahają się od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy. Dostawę staramy się realizować w krótkim czasie za pośrednictwem firmy kurierskiej.