Menu Zamknij

Rozmiary płyty z gumy SBR, NBR, EPDM

rozmiary płyt gumowych

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu płyt gumowych w różnych wymiarach standardowych a także jako płyty gumowe docięte na wymiar klienta. Płyta gumowa dostępna jest w trzech wariantach w zależności od jej dalszego przeznaczenia a mianowicie:

  • guma SBR ogólnego przeznaczenia
  • guma NBR olejoodporna
  • guma EPDM odporna na warunki atmosferyczne.

Wszystkie nasze płyty są bardzo wytrzymałe, elastyczne, odporne na uszkodzenia, wykonane z najlepszej jakości mieszanek kauczuku. Dodatkowo na życzenie klienta płytę w procesie wulkanizacji można wzmocnić tekstylną przekładką, która stanowi jednolitą całość. Taka płyta gwarantuje najwyższą jakość nawet w najtrudniejszych warunkach przez wiele lat.

Normapol kontakt

Jakie są rozmiary płyty gumowej

W stałej sprzedaży posiadamy płyty w następujących wymiarach. Długości płyt docinamy na wymiar klienta. Oczywiście należy pamiętać o tolerancjach wymiarów, które są naturalnym następstwem produkcji. Dlatego przed zakupem płyty gumowej, zapraszamy do kontaktu.

Gdzie kupić gumę ciętą na wymiar – szerokości i długości płyt gumowych

Zapraszamy do zakupu płyt gumowych za naszym pośrednictwem. Można to zrobić na dwa sposoby: mailowo lub telefonicznie. Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie a nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Tobie w realizacji zamówienia. Doradzą również odpowiednią płytę gumową do danego zastosowania. Zachęcamy do współpracy. Podejmujemy się realizacji zamówień zarówno jednostkowych, jak i seryjnych. Wysyłki realizujemy na terenie całej Polski za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich.

Sprawdź także Jaka jest grubość płyty gumowej