Menu Zamknij

Rozmiary wykładziny gumowej – wykładzina ryflowana i wykładzina molet krążkowy

Zapraszamy do zakupu doskonałej jakości wykładzin gumowych. Wszystkie wykładziny produkowane są z najlepszej jakości mieszanek kauczuku (w zależności od zapotrzebowania z gumy SBR, NBR, EPDM) a klient do wyboru ma dwa rodzaje wykładzin gumowych:

  • wykładziny gumowe molet krążkowy (metro) – posiadają na swojej powierzchni nalane kółka
  • wykładziny gumowe ryflowane (ryfel) – posiadają na swojej powierzchni rowki, służące odprowadzaniu wody z jej powierzchni.

Wszystkie nasze wykładziny cenione są za swoje właściwości antypoślizgowe. Oczywiście są bardzo wytrzymałe mechanicznie, odporne na rozerwania czy pęknięcia. Idealnie nadają się do miejsc narażonych na duże obciążenie. Zapewniają również estetyczny wygląd pomieszczenia i są łatwe do utrzymania w czystości.

Normapol kontakt

Jakie są rozmiary wykładzin gumowych

W stałej sprzedaży posiadamy wykładziny w następujących wymiarach. Oczywiście materiał docinamy na wymiar klienta, tak żeby idealnie pasował do Państwa pomieszczenia.

Rozmiary wykładzin gumowych

Gdzie kupić wykładzinę gumową na wymiar

W celu zakupu wykładzin gumowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem handlowym. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Wszelkie zapytania oraz zamówienia można składać na te dwa sposoby. Odpowiadamy na wszystkie zapytania mailowe w możliwie najszybszym terminie. Również posiadamy bardzo dobrze zaopatrzone magazyny w podstawowe formaty, dlatego czas realizacji zamówienia jest krótki. Podejmujemy się także zleceń na niestandardowy wymiar klienta. Gotowy produkt dostarczamy na wskazany adres we wcześniej umówionym terminie za pośrednictwem firm kurierskich.