Menu Zamknij

Sprzedaż tworzyw w roku 2024

Sprawdź naszą ofertę tworzyw sztucznych. Wybierz sprawdzonego dostawcę i produkty najwyższej jakości.

tworzywa do obróbki

Prognozy rynku tworzyw sztucznych na 2024 r

Tworzywa konstrukcyjne w całym bieżącym roku zanotowały poza pierwszym kwartałem stabilny poziom sprzedaży. Styczeń, luty oraz marzec odznaczał się wyraźnym wzrostem zapotrzebowania co mogło być spowodowane lekkim ożywieniem europejskiego przemysłu. Moim zdaniem nadchodzący rok nie zmieni w znaczący sposób volumenu sprzedaży. Po rozmowach z naszymi europejskimi dostawcami prognozujemy również w firmie, że ceny tworzyw w 2024 roku zachowają aktualny poziom.

Według mnie rynek będzie zmierzał w kierunku tworzyw modyfikowanych o wyższych parametrach użytkowych. Nasi klienci zaczęli dostrzegać korzyści materiałów modyfikowanych. Takie półwyroby w większości przypadków znacząco wydłużają żywotność podzespołów, a obróbka skrawaniem tych tworzyw nie nastręcza żadnych trudności.

Nowości w ofercie na nadchodzący rok

W kolejnym roku zdecydowanie będziemy wzmacniali dział personalizacji wyrobów. Poszerzamy swoją ofertę jaką jest cięcie tworzyw sztucznych na wymiar. Zachęcamy wszystkich klientów do składania zapytań na wyroby docinane na zamówienie. Od stycznia będziemy mieli możliwość cięcia również wałków o dużych średnicach oraz grubych płyt z poliamidu i teflonu.

cięcie tworzyw sztucznych

Nasze tworzywa to doskonały materiał do toczenia, wytaczania, frezowania, cięcie, spawania i gięcia. Można poddawać je wielu różnym procesom obróbczym zarówno na maszynach konwencjonalnych jak i numerykach.

Logistyka tworzyw sztucznych jest bardzo ważnym elementem w naszym procesie sprzedaży. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas ma dla naszych klientów fundamentalne znaczenie. Dlatego od stycznia do naszej oferty dokładamy kolejnego przewoźnika, który oferuje szybką dostawę do województw południowej Polski (Małopolska, Dolny Śląsk, Górny Śląsk oraz województwo świętokrzyskie i podkarpackie).

Nowości produktowe to przede wszystkim długie płyty z polietylenu – 4 metrowe, oraz większy wybór w szerokościach tulejek teflonowych. Dodatkowo do oferty dodaliśmy również grube płyty poliamidowe – 120mm i 150mm

Przygotówki z tworzyw do obróbki CNC

Pręty z tworzyw możemy po cięciu na wymiar również nawiercać. Płyty możemy planować do dokładnej grubości. Dzięki temu nasi klienci mogą otrzymać półfabrykat, który wymaga już niewielu procesów na maszynie. Taka przygotówka z tworzyw doskonale sprawdzi się w większości procesów obróbki skrawaniem. Zaoszczędzi pracy operatorom i przyspieszy proces produkcji.

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • przygotówki z poliamidu
  • przygotówki z teflonu
  • przygotówki z poliacetalu
  • przygotówki z polietylenu

Aby wycenić półprodukty jakie są Państwu potrzebne zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.