Menu Zamknij

Tuleja poliacetalowa POM C

Oferujemy Państwu tuleje poliacetalowe POM C z najwyższej jakości tworzywa, jakim jest poliacetal (inne nazwy handlowe to: Ertacetal, Derlin, Tecaform, Boracetal). To tworzywo wysoce termoplastyczne w temperaturach 210°C – 230°C, natomiast temperatura pracy ciągłej tego tworzywa wynosi 100°C. Tuleje wykonane z poliacetalu charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i sztywnością oraz dużą odpornością na ścieranie. Niewątpliwie ogromną zaletą tego tworzywa jest niska absorpcja wody. Tworzywo to może pracować w wilgotnym środowisku, zachowując przy tym wysoką stabilność wymiarową. Jest to materiał naturalnie smarowny, nie wymaga dodatkowego smarowania, ma bardzo dobre właściwości ślizgowe i niski współczynnik tarcia. To tworzywo wytrzymałe chemicznie, odporne na agresywne środki chemiczne, jest dopuszczony do kontaktu z żywnościową (posiada atest wydany przez Agencję Żywności i Leków FDA). Poliacetal dzięki swoim znakomitym właściwościom, jest tworzywem konstrukcyjnym bardzo łatwym w obróbce. Nadaje się do wiercenia, szlifowania, toczenia, skrawania czy też obróbki CNC. W naszej firmie poliacetal dostępny również jako pręty poliacetalowe oraz płyty z poliacetalu.

Sprzedaż rur z poliacetalu

Zainteresowanych zakupem naszych rur z poliacetalu zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Tuleje POM C zamówić można na dwa sposoby: mailowo lub telefonicznie. W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego tworzywa, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Odpowiemy również na wszelkie zapytania drogą mailową. Jesteśmy sklepem internetowym, co przekłada się na szybkość i sprawność przy realizacji każdego zamówienia. Po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, nasi pracownicy praktycznie od razu są w stanie wycenić je i dopiero po akceptacji przez klienta przechodzimy do produkcji tulei poliacetalowych. Gotowe detale przechodzą przez dział kontroli jakości i dopiero po tym etapie Państwa zamówienie jest pakowane i wysyłane firmą kurierską na wskazany adres i we wcześniej umówionym terminie. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową na terenie całego kraju. Oferujemy szeroki wybór średnic tulei z poliacetalu, czas oczekiwania na zamówienie nie jest długi. Zamów i sprawdź, zapraszamy serdecznie.

Tuleja poliacetalowa

Tuleje POM C rodzaje

Oferujemy tuleje poliamidowe w czystej formie oraz w wersji domieszkowanej. Standardowo są białe, jednak mogą być barwione na różne kolory w zależności od użytej mieszanki. Klient do wyboru ma następujące wersje tulei poliamidowych w zależności od zapotrzebowania:

  • z włóknem szklanym
  • z włóknem teflonu
  • antystatyczny
  • dielektryczny
  • ze środkiem smarnym.

Dzięki takim możliwościom nasze tuleje znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nasza firma oprócz tulei oferuje też wałki i płyty z POM C, jak również z innych tworzyw konstrukcyjnych najlepszej jakości.

Zobacz jakie są rozmiary rur poliacetalowych

Tuleja poliacetalowa sprzedaż i zamówienia SPRAWDŹ

Prowadzimy sprzedaż półfabrykatów tworzyw konstrukcyjnych, które przeznaczone są do dalszej obróbki.
Produkty posiadają naddatki produkcyjne zależne od ich rozmiarów katalogowych.
Na powierzchni materiałów mogą również znajdować się rysy, zadrapania i inne ślady, które są naturalnym efektem produkcji.