Menu Zamknij

Tuleja poliamidowa PA6

Zapraszamy serdecznie do zakupu naszych tulei z poliamidu PA6. Jest to tworzywo o doskonałych właściwościach mechanicznych, fizycznych oraz chemicznych, co przekłada się na szerokie wykorzystywanie ich w różnych gałęziach przemysłu. Są wysoce odporne mechanicznie, sztywne i twarde. Mogą pracować pod dużym obciążeniem, nie ulegają ścieraniu. Również kontakt z substancjami ropopochodnymi nie wpłynie na zużycie się tulei z poliamidu, gdyż tworzywo to jest odporne na substancje chemiczne. Dodatkowych atutem jest możliwość pracy tego tworzywa w rozpiętości temperatur od – 60°C do + 150°C. I to co ważne w przypadku tworzyw konstrukcyjnych, mają bardzo dobre właściwości ślizgowe oraz idealnie nadają się do dalszej obróbki – można je z powodzeniem gwintować, wiercić lub frezować. Niestety nie zalecamy stosowania tulei z poliamidu w wilgotnym środowisku, absorpcja wody przez to tworzywo jest wysoka a to z kolei przekłada się na jego niską stabilność wymiarową (tuleja z poliamidu w kontakcie z wodą będzie puchnąć). Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą na pręty poliamidowe oraz płyty z poliamidu.

Sprzedaż rur z poliamidu

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż wysyłkową rur poliamidowych z dowozem na wskazany adres klienta. Rura z poliamidu to inaczej tuleja z poliamidu, nazwy używane zamiennie, tak samo jak tuleje z ertalonu czy tuleje z tarnamidu. Ertalon oraz tarnamid jest tym samym co poliamid, tylko producenci tworzyw konstrukcyjnych nadają tym samym produktom własne handlowe nazwy. W przypadku niejasności czy jakichkolwiek pytań służymy fachową poradą. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Zapytania oraz zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Tą samą drogą dokonujemy również wyceny zamówienia po zapoznaniu się z jego szczegółami. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. W przypadku standardowych wymiarów czas oczekiwania jest bardzo krótki. Gotowe produkty wysyłamy tylko zaufanymi firmami przewozowymi na konkretny adres oraz we wcześniej ustalonym terminie. Dbamy o każdy szczegół, zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Tuleje poliamidowe PA6G rodzaje

Oferujemy następujące rodzaje tulei poliamidowych oraz rur poliamidowych ze względu na kolor oraz rodzaj użytej domieszki:

  • białe – to tuleja z naturalnego poliamidu bez żadnej domieszki
  • czarne – to tuleje z dodatkiem włókna szklanego lub włókna węglowego, przez co tuleje zyskują jeszcze wyższą wytrzymałość mechaniczną oraz większą sztywność oraz twardość. Czarne tuleje również możemy uzyskać poprzez dodanie do naturalnego poliamidu substancji smarnej – dwusiarczku molibdenu.
  • z olejem – to tuleja w kolorze żółtym lub zielonym z dodatkiem oleju mineralnego, co sprawia że tuleja może pracować na sucho. Poliamid z domieszką oleju staje się materiałem samosmarnym.

Oprócz tulei z poliamidu w naszej ofercie również płyty z poliamidu oraz pręty z poliamidu – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz jakie są rozmiary rur poliamidowych

Prowadzimy sprzedaż poliamidu w postaci półfabrykatów tworzyw konstrukcyjnych, które przeznaczone są do dalszej obróbki.
Produkty posiadają naddatki produkcyjne zależne od ich rozmiarów katalogowych.
Na powierzchni materiałów mogą również znajdować się rysy, zadrapania i inne ślady, które są naturalnym efektem produkcji.