Menu Zamknij

Tuleja z tworzywa do toczenia

Nasza firma zajmuje się dystrybucją tulei (rur) z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych: Poliamidu PA 6, Poliacetalu POM C, Teflonu PTFE. Klientom oferujemy szeroki wybór długości i średnic, co pozwala na idealny dobór tulei pod konkretne jej zastosowanie. Tuleje w większości przypadków wykorzystywane są jako półfabrykaty z przeznaczeniem do dalszej obróbki, gwintowania, cięcia czy toczenia. Obróbka ich jest bardzo łatwa i szybka. Nasze tuleje posiadają doskonałe właściwości chemiczne i fizyczne oraz bardzo dobrą stabilność wymiarową. Jednak zawsze w przypadku produkcji detali z tworzyw sztucznych trzeba pamiętać o naddatkach produkcyjnych w wymiarach, gdyż jest to naturalne następstwo ich produkcji.

Normapol kontakt

Rury z tworzywa do obróbki

  • PA6 Poliamid posiadamy tuleje poliamidowe o średnicach od 25 mm do 520 mm (średnica zewnętrzna) oraz od 15 mm do 345 mm (średnica wewnętrzna). Poliamid jest tworzywem bardzo wytrzymałym mechanicznie, twardym i sztywnym. To materiał trudno ścieralny, odporny na oleje i substancje ropopochodne, idealny do obróbki. Dostępne również tuleje poliamidowe z różnymi domieszkami: z dwusiarczkiem molibdenu, z olejem, z włóknem węglowym czy z włóknem szklanym.
  • POM C Poliacetal oferujemy tuleje (rury) poliacetalowe o średnicach od 25 mm do 260 mm (średnica zewnętrzna) oraz od 15 mm do 190 mm (średnica wewnętrzna). Jest to tworzywo bardzo odporne mechanicznie, o bardzo dobrych właściwościach ślizgowych oraz wysoce odporny na działanie czynników chemicznych. Może mieć kontakt z żywnością – posiada atest FDA. Występuje w kolorze białym, jednak może być barwiony na różne kolory, najczęściej czarny i niebieski.
  • PTFE Teflonw naszej ofercie tuleje (rury) teflonowe o średnicach od 15 mm do 200 mm (średnica zewnętrzna) oraz od 10 mm do 150 mm (średnica wewnętrzna). Tworzywo to może pracować w bardzo szerokim zakresie temperatur od – 200°C do + 260°C. Jest materiałem samogasnącym, odpornym na działanie czynników chemicznych, doskonałym do obróbki. Może mieć kontakt z żywnością – posiada atest FDA. Możliwość zakupu tulei teflonowej z domieszkami: grafitu, włókna węglowego, włókna szklanego czy brązu.

Sprzedaż tulejek z tworzywa

Nasze magazyny są bardzo dobrze zaopatrzone w szeroki wybór średnic i długości tulejek z tworzywa, co pozwala na szybką realizację zamówienia. Na tuleje pod wymiar klienta również czas oczekiwania nie jest długi. Prowadzimy sprzedaż internetową i telefoniczną rur z tworzyw sztucznych. W przypadku wątpliwości jakie tworzywo wybrać, zadzwoń do nas a nasi specjaliści na pewno Tobie pomogą i znajdą idealne rozwiązanie. Dokonają również korzystnej wyceny Twojego zamówienia. Pracujemy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Nasze tuleje dostarczamy za pośrednictwem tylko zaufanych firm kurierskich na terenie całej Polski.

Tuleja poliacetalowa

Tuleje z tworzywa Opinia naszych klientów

Cenimy sobie szczerość w kontakcie z klientem, tym bardziej cieszymy się z zaufania, jakim nas darzycie i pozytywnymi opiniami o naszych produktach. Każda opinia klienta jest dla nas cenna i motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.

Prowadzimy sprzedaż półfabrykatów tworzyw konstrukcyjnych, które przeznaczone są do dalszej obróbki.
Produkty posiadają naddatki produkcyjne zależne od ich rozmiarów katalogowych.
Na powierzchni materiałów mogą również znajdować się rysy, zadrapania i inne ślady, które są naturalnym efektem produkcji.