Menu Zamknij

Tworzywa na urządzenia rehabilitacyjne

tworzywa na urządzenia rehabilitacyjne

Tworzywa konstrukcyjne zyskują z roku na rok coraz większą popularność ze względu na ich uniwersalność w zastosowaniu. Nadal najczęściej spotykamy je w urządzeniach, maszynach przemysłowych, lecz chcemy również pokazać te bardziej spersonalizowane i wyszukane zastosowania. Jednym z takich miejsc jest branża medyczna, a dokładniej rehabilitacyjna.

Poniżej prezentujemy ciekawą funcję poliacetalu POM C w budowie urządzeń. Rollmasażer to urządzenie, które wykorzystywane jest do masażu i modelowania części ciała. Na rynku można je spotkać również pod innymi nazwami: body shaper, body roll, fit roll, rolletic, roll tech.

tworzywa na urządzenia rehabilitacyjne

Dlaczego poliacetal POM C to dobre tworzywo na koła napędowe

Poliacetal POM C jest jednym z najczęściej wykorzystywanych tworzyw konstrukcyjnych, dostępny w formie półfabrykatów, tj. prętów i rur. Na jego korzyść wpływają zdecydowanie takie cechy jak : łatwa obróbka, doskonała odporność na ścieranie, niska waga, samosmarowność, brak efektu korozji, czy dobra stabilność wymiarowa.

Jak poliacetal POM C zachowuje się podczas obróbki? Doskonale. Nadaje się zarówno do toczenia, frezowania, obróbki mechanicznej, nie sprawiając przy tym żadnych kłopotów.

Części z tworzyw do rollmasażera

Nasza firma oferuje Państwo wiele tworzyw konstrukcyjnych, w różnych formatach, które codziennie dostarczamy na terenie całej Polski. Tworzywa konstrukcyjne są nieodłącznymi elementami wielu maszyn, dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ogromną rolę odgrywa ich najwyższa jakość. Najlepiej dobrany dla Państwa zastosowania element można uzyskać po konsultacji z naszymi doświadczonymi konsultantami.

Rollmasażer to produkt

Jeśli szukacie Państwo elementów przyrządów do rehabilitacji z tworzywa sztucznych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy jakie tworzywa będą sprawdzały się w Państwa zastosowaniu.