Menu Zamknij

Wykroje z tworzyw sztucznych

Oferujemy wykroje z tworzyw cięte na zamówienie. Posiadamy bogatą ofertę różnorodnych wyrobów. Tworzywa dostarczamy w postaci naturalnej lub modyfikowanej włóknem szklanym, dwusiarczkiem molibdenu, olejem, smarem lub grafitem. Naszą specjalnością są niestandardowe produkty cięte na wymiar takiej jak:

  • formatki,
  • plastry,
  • paski,
  • ślizgi,
  • podkładki

Wykonujemy zamówienia jednorazowe oraz stałe zlecenia wielkoseryjne. Wykroje z plastiku dostarczamy na terenie całej Polski. Przy zamawianiu prosimy uwzględnić tolerancje rozmiarowe, które mogą wahać się zależnie od grubości x szerokości x długości ciętego materiału.

wykroje z tworzyw
cięcie prętów plastikowych

Wykroje poliamidowe PA6

Płyty z poliamidu PA 6 są doskonałym tworzywem na wykroje. Dostępne w kolorze białym, czarnym i zielonym mogą być cięte na dowolny wymiar po długości (nawet do 3 metrów), ograniczeniem jest w tym wypadku szerokość wykroju, minimalna 35mm.

Wykroje wykonujemy z płyt od grubości 2mm do 100mm. Te produkty posiadają doskonałe właściwości użytkowe, dlatego są bardzo często wykorzystywane w wielu różnorodnych miejscach. Są odporne na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Wykroje z teflonu PTFE

Teflon posiada szereg unikatowych właściwości, które predysponują te tworzywa do wykorzystywania w miejscach gdzie nie można używać standardowych tworzyw. Wykroje teflonowe można na przykład stosować w temperaturach do 250 stC. Są również odporne na wiele chemikaliów w tym również agresywnych. Teflon poza tym wykazuje się wyjątkowo odpornością na ścieranie.

Płyty z teflonu PTFE tniemy już od grubości 2mm, max długość i szerokość jednego wykroju to 1200mm. Na zamówienie możemy również wycinać podkładki i krążki z wałków PTFE.

Wykroje z polietylenu PE

Polietylen jest kolejnym tworzywem, które bardzo często dostarczamy naszym klientom. Wykroje z tego materiału najczęściej wykonywane są dla branży spożywczej. Doskonale sprawdzają się jako blaty na stoły rozbiorowe z certyfikatem lub deski do krojenia mięsa. Są bardzo odporne na cięcie.

POza tym płyty polietylenowe posiadają bardzo niski współczynnik tarcia stąd chętnie wybierane są jako tworzywo na ślizgi do maszyn i urządzeń przemysłowych.

Zobacz również inne tworzywa na wykroje:

  • wykroje z poliacetalu POM C
  • wykroje z polipropylenu PP
  • wykroje z poliwęglanu
  • wykroje z akrylu
  • wykroje z tekstolitu

Aby sprawdzić pełną ofertę zapraszamy do kontaktu z działem techniczno-handlowym