Menu Zamknij

Guma w rolce

Specjalizujemy się w dostarczaniu do klientów najlepszej jakości gum w rolce. Jest to produkt szeroko wykorzystywany zarówno w życiu codziennym, jak i w różnych dziedzinach gospodarki. Wykorzystywany przez naszych klientów jako produkt gotowy przycięty na wymiar lub jako półfabrykat do dalszej obróbki. Nasze gumy z rolki mają doskonałe właściwości: są wysoce odporne mechanicznie, odporne na uszkodzenia, ścieranie czy pęknięcia. Są bardzo elastyczne, jednak zaznaczyć należy że stopień elastyczności zmienia się wraz z grubością gumy. Oferujemy gumy o twardości od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze wśród naszych klientów są 65°Sh). Mogą pracować w temperaturach od -30°C do +80°C. Posiadają właściwości antypoślizgowe oraz doskonale tłumią drgania. Występują w czarnym kolorze.

Normapol kontakt

Rodzaje gum z rolki

W asortymencie naszej firmy dostępne następujące rodzaje gum w rolce:

 • guma SBR w rolce – jest to guma ogólnego zastosowania, do użytku wewnątrz pomieszczenia.
 • guma NBR w rolce – jest to guma olejoodporna – odporna na działanie olejów i benzyny oraz na rozcieńczone kwasy i zasady w niewysokich temperaturach. Do stosowania wewnątrz pomieszczenia.
 • guma EPDM w rolce – jest to guma odporna na warunki atmosferyczne. Dostosowana na stosowania na zewnątrz pomieszczenia.

Każda z tych trzech rodzajów gum może zostać dodatkowo wzmocniona poprzez zastosowanie w trakcie procesu wulkanizacji przekładki tekstylnej (jednej lub dwóch). Taka przekładka stanowi spójną całość z gumą i może być stosowana w miejscach bardziej narażonych na uszkodzenia np. jako podkład pod bardzo ciężką maszynę. Po wzmocnieniu gumy przekładkami pozostaje ona nadal elastyczna i można ją rolować.

Poza tym oferujemy:

 • guma gładka w rolce
 • guma rowkowana (z rowkami)
 • guma z kółeczkami (z pastylkami)
Guma w rolce

Rozmiary – szerokość, długość i grubość gumy w rolce

Oferujemy gumy w rolce:

 • w formatach 1200 mm x 10 000 mm, 1200 mm x 5000 mm
 • w następujących grubościach: 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm.

Oczywiście oprócz standardowych wymiarów, gumy docinamy pod indywidualny wymiar klienta. Należy również pamiętać o tolerancjach wymiarów, które są naturalnym następstwem produkcji. Dlatego przed dokonaniem zakupu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Sprzedaż gumy w rolce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy sprzedaż internetową naszych produktów z dostawą kurierską na wskazany adres na terenie całej Polski. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn w wyroby gumowe, dlatego czas oczekiwania na zamówienie nie jest długi. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Oczywiście przy zakupie większych ilości udzielamy rabatu. Niestety nie jesteśmy w stanie podać z góry stałej ceny naszych gum w rolce, przez wzgląd na stale zmieniającą się cenę surowca oraz różnorodność w zamówieniach. Dopiero po zapoznaniu się z następującymi czynnikami wykonujemy kalkulację zamówienia:

 • rodzaj gumy
 • wymiary gumy
 • ilość zamawianych sztuk
 • wzmocnienie przekładkami
 • adres dostawy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Czekamy na zapytania mailowe oraz telefoniczne. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w doborze odpowiedniego materiału do danego zastosowania. Zapraszamy do kontaktu i zakupu naszych wyrobów gumowych. Działamy szybko i profesjonalnie.