Menu Zamknij

Wykładzina gumowa

Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną wykładzin gumowych, wykonanych z najwyższej jakości mieszanek gumy, przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Wykładziny które oferujemy produkowane są w Polsce zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, co gwarantuje, że są wyjątkowo odporne na ścieranie, przetarcia czy głębsze naruszenia struktury. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wykładziny gumowe narażone są na kontakt z maszynami, pojazdami, paletami, czy różnego rodzaju materiałami, dlatego gwarantujemy najwyższą wytrzymałość. Nasze wykładziny produkujemy wykorzystując płyty z różnych rodzajów gumy: ogólnego zastosowania, olejoodpornej, odpornej na mróz czy ozon.

Normapol kontakt

Każdą wykładzinę możemy dociąć wedle oczekiwań klienta.

W naszej ofercie posiadamy wykładziny gumowe:

  • w formatach 1200 x 10000 mm, 1450 x 10000 mm oraz1450x15000 mm –
  • grubości 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.

Do wyboru klienta wykładziny gumowe:

Wykładzina gumowa MOLET (METRO) – z charakterystycznymi nalanymi kółkami

Wykładzina gumowa RYFEL (wąski i szeroki) – z rowkami odprowadzającymi wodę.

Mają one właściwości antypoślizgowe oraz są bardzo łatwe w montażu.

Wykładziny METRO, wykładzina gumowa molet krążkowy

Wykładzina Molet - guma metro
GUMA METRO

Wykładzina METRO (wykładzina gumowa molet krążkowy) to wykładzina trudnościeralna ogólnego zastosowania, olejoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Występuje w kolorze czarnym i szarym o twardości od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh). Wykładziny METRO posiadają nalane kółeczka.

Wykładziny gumowe RYFLOWANE

guma ryflowana
GUMA Z SZEROKIM RYFLEM

Guma ryflowana (wąska i szeroka) to wykładzina trudnościeralna ogólnego zastosowania, olejoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Występuje w kolorze czarnym i szarym o twardości od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh). Wykładziny RYFEL posiadają rowki, służące odprowadzaniu wody.

Zastosowanie wykładzin gumowych

Wykładziny gumowe umożliwiają zabezpieczenie posadzki przed uszkodzeniami, brudem czy płynami przemysłowymi. Dzięki właściwościom antypoślizgowym, zapobiegają poślizgnięciom. Idealnie nadają się do warsztatów, zakładów produkcyjnych, hal sportowych, lodowisk, wind, pomieszczeń gospodarskich, przyczep i naczep samochodów ciężarowych i wiele innych. Jak widać wykładziny gumowe mają bardzo szerokie zastosowanie.

Maty gumowe podłogowe cennik

Nasze maty gumowe sprzedajemy na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Cena maty zależy od rodzaju wykładziny, rodzaju i koloru gumy, od wielkości, grubości, ilości zamówionych sztuk oraz adresu dostawy, w związku z tym ciężko jest podać jej cenę stałą. Dlatego nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wszelkie zapytania prosimy kierować drogą mailową bądź telefonicznie. Zapewniamy naszym klientom krótki termin realizacji oraz terminowe dostawy. Magazyny naszej firmy są bardzo dobrze zaopatrzone w wykładziny standardowe. W przypadku braku danego produktu, gwarantujemy szybką produkcję.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać wycenę konkretnej wykładziny, wystarczy przesłać na nasz adres mailowy wymiary pomieszczenia, w którym będzie ona wyłożona oraz interesujący Państwa materiał, a my postaramy się przygotować ofertę cenową w jak najszybszym czasie.

Opinie klientów na temat naszych mat gumowych

Pozytywne opinie naszych klientów pozwalają nam wysunąć wnioski o bardzo dobrej jakości naszych produktów. Dla Państwa zadowolenia nieustannie pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości wyrobów oraz obsługi.

gumowe wykładziny posadzkowe

KONTAKT