Menu Zamknij

Wykładzina gumowa

Posiadamy w sprzedaży wykładziny gumowe na posadzki. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w zastosowaniach przemysłowych i domowych. Oferujemy wykładziny z gumy wysokiej jakości, która może być użytkowana przez długi czas, Nasze wykładziny nie pękają i nie marszczą się podczas użytkowania.

wykładziny z gumy

Każdą wykładzinę możemy dociąć wedle oczekiwań klienta.

Najpopularniejsze rozmiary wykładzin gumowych

Wykładziny ryflowane grubość

Grubość mmSzerokość rolki mmDługość rolki mm
3 mm1200mm lub 1000mm5000mm lub 10 000mm
4mm1200mm lub 1000mm5000mm lub 10 000mm
6mm1200mm lub 1000mm5000mm lub 10 000mm

Wykładziny molet krążkowy

Grubość mmSzerokość rolki mmDługość rolki mm
3 mm1400mm lub 1200mm5000mm lub 10 000mm
4mm1400mm lub 1200mm5000mm lub 10 000mm
6mm1400mm lub 1200mm5000mm lub 10 000mm

Wykładziny gumowe oferta

Specjalnie dla Państwa zaktualizowaliśmy swoją ofertę wykładzin. Aby przyspieszyć proces realizacji zamówień zwiększyliśmy również stany magazynowe co bezpośrednio przełoży się na większą dostępność zwłaszcza najpopularniejszych produktów.

Kolejną nowością na ten rok są wykładziny z grubej gumy między innymi 6mm oraz 8mm. Jednak w wypadku tych produktów należy przy zakupie brać pod uwagę minimum zakupowe jakim jest cała rolka.

Nowością w naszej ofercie są także wykładziny barwione. Czerwone, zielone i niebieskie. Wersje barwione są dostępne od 3 rolek przy jednorazowym zamówieniu. Niestety nie ma możliwości realizacji zamówień na mniejsze ilości.

Wykładziny METRO, nazywana również molet krążkowy

Wykładzina Molet - guma metro
GUMA METRO

Wykładzina METRO (wykładzina gumowa molet krążkowy) to wykładzina trudnościeralna ogólnego zastosowania, olejoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Występuje w kolorze czarnym i szarym o twardości od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh). Wykładziny METRO posiadają nalane kółeczka.

Wykładziny gumowe RYFLOWANE

guma ryflowana
GUMA Z SZEROKIM RYFLEM

Guma ryflowana (wąska i szeroka) to wykładzina trudnościeralna ogólnego zastosowania, olejoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Występuje w kolorze czarnym i szarym o twardości od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh). Wykładziny RYFEL posiadają rowki, służące odprowadzaniu wody.

5 popularnych zastosowań dla wykładziny gumowej

Nasze wykładziny z gumy doskonale sprawdzają się jako:

 • wykładziny do garażu
 • wykładzina do warsztatu
 • wykładzina do windy
 • wykładzina na lodowisko
 • wykładzina na stanowiska robocze

Wykładziny gumowe umożliwiają zabezpieczenie posadzki przed uszkodzeniami, brudem czy płynami przemysłowymi. Dzięki właściwościom antypoślizgowym, zapobiegają poślizgnięciom. Idealnie nadają się do warsztatów, zakładów produkcyjnych, hal sportowych, lodowisk, wind, pomieszczeń gospodarskich, przyczep i naczep samochodów ciężarowych i wiele innych. Jak widać wykładziny gumowe mają bardzo szerokie zastosowanie.

Wykładziny gumowe to idealne rozwiązanie dla utrzymania bezpiecznych i czystych przejść i obszarów roboczych. Wytrzymała konstrukcja naszych wykładzin gumowych zapewnia, że wytrzymają one intensywne codzienne użytkowanie, a także zapobiegają uszkodzeniom, które mogą być spowodowane przez ekstremalne warunki pogodowe i temperatury. Oprócz ochrony podłóg i chodników, maty te wykorzystują również technologię antypoślizgową, aby poprawić zdrowie i bezpieczeństwo, zapobiegając poślizgnięciom, potknięciom i upadkom. Ogranicza to ilość wypadków w miejscu pracy co korzystnie wpływa na BHP.

Wykładzina gumowa sprzedaż w rolkach i na metry

Nasze maty gumowe sprzedajemy na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Cena maty zależy od rodzaju wykładziny, rodzaju i koloru gumy, od wielkości, grubości, ilości zamówionych sztuk oraz adresu dostawy, w związku z tym ciężko jest podać jej cenę stałą. Dlatego nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wszelkie zapytania prosimy kierować drogą mailową bądź telefonicznie. Zapewniamy naszym klientom krótki termin realizacji oraz terminowe dostawy. Magazyny naszej firmy są bardzo dobrze zaopatrzone w wykładziny standardowe. W przypadku braku danego produktu, gwarantujemy szybką produkcję.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać wycenę konkretnej wykładziny, wystarczy przesłać na nasz adres mailowy wymiary pomieszczenia, w którym będzie ona wyłożona oraz interesujący Państwa materiał, a my postaramy się przygotować ofertę cenową w jak najszybszym czasie.

Wykładzina gumowa opinie klientów

Pozytywne opinie naszych klientów pozwalają nam wysunąć wnioski o bardzo dobrej jakości naszych produktów. Dla Państwa zadowolenia nieustannie pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości wyrobów oraz obsługi.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty:

 1. wszystkie wzory wykładzin posiadają właściwości antypoślizgowe oraz estetyczny wygląd.
 2. ograniczają absorpcję wstrząsów, redukcją hałas,
 3. są wodoodporne oraz odporne na ścieranie.
 4. łatwe do zainstalowania i utrzymania w czystości.
gumowe wykładziny posadzkowe

Wykładziny gumowe sprawdź aktualne ceny

Z dużym uogólnieniem można przyjąć, że wykładzina gumowa będzie średnio w hurcie kosztowała

 • wykładzina gumowa gr 3mm – 58,30 zł netto
 • wykładzina gumowa gr 4mm – 71,20 zł netto

Ceny wykładzin gumowych są będą mocno uzależnione od dostaw mieszanek kauczukowych. Ceny wykładzin zależą od ich rozmiaru oraz wielkości zamówienia

Są to oczywiście sugerowane ceny produktów standardowych. A więc dotyczą wykładzin w kolorze czarnym o typowej szerokości 1,2 m lub 1,4m. Wszystkie produktu nietypowe będą odbiegały cenowo i zapewne będą droższe. Jako duży dostawca wykładzin gumowych naszym klientom zapewniamy korzystne ceny zakupu oraz staramy się posiadać duże stany magazynowe.

Jak układać wykładziny gumowe ?

Wielu naszych klientów pyta nas jak układać wykładzinę gumową na posadzce. Ze względu na to, że wykładzina gumowa w rolce jest dość ciężka (rolka może ważyć zależnie od grubości nawet 70-80 kg) wielu z naszych klientów układa pasy wykładziny jeden obok drugiego, a guma swoim ciężarem przylega do posadzki.

Innym sposobem na montaż wykładzin gumowych jest klejenie do posadzki. W swojej ofercie nie mamy żadnych rekomendowanych klejów, natomiast wielu z naszych klientów w tym celu korzysta z dobrej jakości klejów do wykładzin PCV. Kleje te dostępne są w marketach budowlanych. Aby dobrać odpowiedni klej warto przed zakupem skonsultować to z obsługą sklepu.

Wykładziny gumowe na wymiar

W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno wykładziny w rolce o pełnych fabrycznych wymiarach oraz produkty spersonalizowane na specjalne zamówienie. Dla naszych klientów świadczymy usługę cięcie wykładzin na wymiar, która umożliwia Państwu zakup produktów według własnych wymagań. Oczywiście przed każdym zamówieniem ustalane jest minimum logistyczne.

Możliwe jest również samodzielne cięcie wykładziny gumowej, jednak aby to zrobić należy posiadać nóż o krótkim, sztywnym i bardzo dobrze zaostrzonym ostrzu. Przy większych grubościach produktów cięcie we własnym zakresie jest mało precyzyjne.

Producent wykładzin gumowych na posadzki

Poza walorami estetycznymi bardzo ważne są również kwestie bezpieczeństwa i czystości posadzki. Dotyczy to zwłaszcza miejsc w zakładach pracy czy też użyteczności publicznej. Nasze wykładziny z gumy w rolce mogą być stosowane jako podstawowe pokrycie podłogowe lub mogą być nakładane na już istniejące pokrycie posadzki. Istnieją różne obszary w pomieszczeniach, w których można w pełni wykorzystać zalety gumowych wykładzin.

Wykładziny na strefy wejściowe
Strefy wejściowe są z natury rzeczy obszarami o dużym natężeniu ruchu. Podłoga powinna być wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości, a także powinna dobrze wyglądać. Stosowanie wykładzin gumowych w strefach wejściowych ma wiele zalet.

Może być używana jako mata pod drzwi nad podłogą podstawową, chroniąc ją i przedłużając jej żywotność.
Używana jako podstawowa podłoga, jest dostępna w różnych kolorach (czarna, szara, czerwona)
Guma zapewnia antypoślizgową powierzchnię i jest łatwa do utrzymania w czystości.

Wykładziny na stanowiska pracy, obszary robocze
Ogólnie rzecz biorąc, guma jest wygodną powierzchnią. Jeśli pracownicy stoją przy maszynach lub stanowiskach pracy przez cały dzień, dużo przyjemniej jest im stać na wykładzinie gumowej niż na betonie lub innej twardej powierzchni podłogowej. Moletowana lub ryflowana wykładzina tworzy równą powierzchnię dla dobrego wsparcia stóp. Wykładziny gumowe są dobrą powierzchnią przeciwzmęczeniową. Poprawiają komfort pracy i podnoszą estetykę pomieszczeń produkcyjnych.

Wykładzina gumowa na mokre posadzki

Oprócz cech charakterystycznych opisanych powyżej, gumowa wykładzina ma również właściwości, które nadają się na podłogi w obszarach mokrych, takich jak kuchnie, obszary przygotowywania żywności czy masarnie. Zagrożenia poślizgiem są łagodzone przez antypoślizgową strukturę. Wysoka wodoodporność zapewnia wykładziną długą żywotność.

Dlaczego warto zastosować wykładziny gumowe ?

Opinie klientów – W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie wykładziny pochodzące od sprawdzonych producentów. To co ważne, wszystkie zostały wyprodukowane z mieszanej gumowych wysokiej jakości. Warto podkreślić, że nie każdy producent wykładzin gumowych produkuje zgodnie z określonymi wymaganiami. Niska jakość często jest problemem przy dłuższym użytkowaniu.

Nasze wykładziny z gumy trudnościeralnej doskonale odnajdują się w miejscach o dużym natężeniu ruchu gdzie mogą być wykorzystywane wyłączenie pokrycia wysokojakościowe. Co równie ważne poza dużą wytrzymałością to co podkreślają klienci wybierając nasz produkt otrzymują elastyczne wykładziny gumowe, które łatwo układać nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wykładzina gumowa przemysłowa – jaką wybrać?

Wykładzina gumowa znajduje zastosowanie w wielu różnych miejscach przemysłu. Ze względu na preferencje możemy wybierać pomiędzy wykładzinami ryflowanymi czy MOLET metro. Dodatkowo posiadamy w ofercie wiele rodzajów gumy, które różnią się swoimi właściwościami i przeznaczeniem.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w odpowiednim wyborze wykładziny gumowej – zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.