Menu Zamknij

Pokrowce ochronne na meble ogrodowe

Meble ogrodowe to inwestycja, która powinna nam służyć przez wiele lat. Aby zachować ich estetyczny wygląd i funkcjonalność, warto zadbać o ich odpowiednią ochronę. Jednym z najlepszych sposobów jest zastosowanie pokrowców ochronnych.

Szyjemy pokrowce na wymiar, według indywidualnych wymagań klkientów.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jakie zalety oraz możliwości zastosowania posiadają nasze pokrowce na meble ogrodowe.

PRODUKUJEMY

Pokrowce na wymiar


pokrowce ochronne na meble ogrodowe

Producent pokrowców ogrodowych

Aby pokrowce ochronne na meble ogrodowe służyły nam przez wiele lat, musisz zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Zaufaj sprawdzonym producentom, których doświadczenie na pewno Cię nie zawiedzie. Jesteśmy wieloletnią firmą, która bardzo dba o wysoką jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie naszych klientów.

Dodatkowo o każde pokrowce należy odpowiednio dbać. Przed każdym użyciem należy je dokładnie wytrzepać, aby usunąć z nich kurz i inne zanieczyszczenia. Po sezonie letnim pokrowiec należy zdjąć i przechowywać w suchym, przewiewnym miejscu. Te dwa ważne czynniki pozwolą ci cieszyć się zadbanymi pokrowcami przez dłuższy czas.

Wodoodporny pokrowiec na meble ogrodowe

Wodoodporne pokrowce na meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Chronią meble przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg, wiatr i promieniowanie UV. Dzięki nim meble będą służyć nam przez wiele lat, zachowując swój estetyczny wygląd.

Na rynku dostępne są różne rodzaje wodoodpornych pokrowców na meble ogrodowe. Różnią się one materiałem, z którego są wykonane, a także rozmiarem i kształtem.

Najpopularniejsze materiały, z których wykonuje się wodoodporne pokrowce na meble ogrodowe to:

  • poliester – jest to materiał stosunkowo tani i łatwy w utrzymaniu czystości. Jednak nie jest on tak odporny na uszkodzenia mechaniczne jak inne materiały,
  • polietylen – jest to materiał odporny na działanie wody i promieni UV. Jednak może być trudny do utrzymania w czystości,
  • polipropylen – jest to materiał odporny na działanie wody, promieni UV i uszkodzenia mechaniczne. Jest również stosunkowo łatwy w utrzymaniu czystości,

Wodoodporne pokrowce na meble ogrodowe dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Wybór odpowiedniego pokrowca zależy od rodzaju mebli, które chcemy zabezpieczyć.


Zobacz również

POKROWIEC NA MOTOR

Pokrowce na motory, skutery i quady

Sprawdź jakie jeszcze pokrowce mamy w swojej ofercie.

Wybierz najlepsze rozwiązania.

Pokrowce na grilla

Pokrowce na grilla mają wiele zalet. Przede wszystkim pełnią funkcje ochronną – zabezpieczają grill przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

  • Pokrowiec zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza grilla, dzięki czemu nie ulegnie on uszkodzeniu.
  • Zabezpiecza przed promieniowaniem UV, które może powodować blaknięcie i uszkodzenie powierzchni grilla.
  • Pokrowiec uniemożliwia osadzaniu się zanieczyszczeń na grillu, co ułatwia jego utrzymanie w czystości.
  • Pokrowiec chroni grill przed uszkodzeniami spowodowanymi przez owady i gryzonie.

Pokrowce na grilla mogą również poprawić estetyczny wygląd grilla. Dzięki temu, że grill jest odpowiednio zabezpieczony, będzie wyglądał jak nowy przez wiele lat.

Pokrowce na piaskownice

Pokrowce na piaskownice to stosunkowo niedrogi sposób na ochronę piasku i utrzymanie piaskownicy w dobrym stanie. Warto zainwestować w nie, aby zapewnić dzieciom bezpieczną i przyjemną zabawę w piaskownicy.

Pokrowiec chroni piasek przed uszkodzeniami spowodowanymi przez owady i gryzonie. Owady mogą złożyć jaja w piasku, z których wyklują się larwy, które mogą być szkodliwe dla zdrowia dzieci. Gryzonie mogą zasiedlać piaskownicę i zanieczyszczać ją odchodami. Dodatkowo pokrowiec zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza piaskownicy, dzięki czemu piasek nie ulegnie zamoknięciu ani zamrożeniu. Mokry piasek jest trudny do zabawy, a zamrożony może stanowić zagrożenie dla dzieci.

Oprócz ochrony piasku, pokrowce na piaskownice mogą również poprawić estetyczny wygląd piaskownicy. Dzięki temu, że piaskownica jest odpowiednio zabezpieczona, będzie wyglądała jak nowa przez wiele lat.

Pokrowce na bujaczki

Obecnie dostępne są różne rodzaje pokrowców ogrodowych na bujaczki. Różnią się one materiałem, z którego są wykonane, a także rozmiarem i kształtem. Podobnie jak w poprzednich przypadkach – pokrowce na bujaczki również pełnią przede wszystkim funkcję ochronną zapewniając bezpieczeństwo i estetyczny wygląd bujaczki przez długi czas.

Pokrowce ogrodowe różnią się rozmiarami w zależności od obiektu, który chcecie nimi przykryć. Aby sprostać wszystkim potrzebom naszym klientom, oferujemy również produkcję pokrowców ogrodowych na wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednie dopasowanie rozmiaru pokrowca dla każdego zastosowania.

Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły zamówienia. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz pomogę w odpowiednim doborze pokrowca.