Menu Zamknij

Tuleja PEEK

Firma Normapol oferuje Państwu szeroki wybór średnic tulei PEEK:

  • średnica zewnętrzna – od 20 mm do 250 mm
  • średnica wewnętrzna – d 10 mm do 220 mm

przy standardowej długości L 1000 m. Jednak nasza firma oferuje również cięcie na wymiar klienta tulei z PEEK.

Normapol kontakt

PEEK inaczej polieteroeteroketon – to tworzywo, które nie ma sobie równych. Jeśli chodzi o właściwości, łączy w sobie cechy praktycznie wszystkich tworzyw konstrukcyjnych. PEEK posiada doskonałe właściwości mechaniczne, wysoką odporność chemiczną oraz bardzo wysoką maksymalną temperaturę pracy w powietrzu do +250°C (długotrwała praca) a nawet +310°C dla krótkotrwałej pracy. Posiada doskonałą stabilność wymiarową, może pracować nawet w bardzo wilgotnym środowisku. Nie ściera się, nie ulega degradacji a poza tym jest materiałem idealnym do obróbki. Oprócz tego spełnia normy narzucone przez FDA, dopuszczające PEEK do kontaktu z żywnością czy lekarstwami.

Tuleja PEEK

W naszej ofercie oprócz tulei z PEEK dostępne również inne półfabrykaty z PEEK: płyty PEEK oraz pręty z PEEK. Sprawdź naszą ofertę!

Sprzedaż rur z PEEK

Sprzedaż w naszej firmie odbywa się tylko i wyłącznie drogą internetową. Jesteśmy sklepem internetowym a to z kolei sprawia, że szybko i sprawnie obsługujemy naszych klientów. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, wszystkie zamówienia dostarczamy na wskazany adres za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich. Dlatego też aby zamówić rury z PEEK wystarczy zapytać o dostępność danego wymiaru a następnie złożyć zamówienie mailowo lub telefonicznie. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 16 a także w piątki w godzinach od 8 do 14. Zapraszamy do kontaktu i zakupu półfabrykatów z PEEK w naszym sklepie internetowym.

Tuleje PEEK rodzaje

Oprócz tulei wykonanych z naturalnego PEEK-u, na specjalne zapytanie możliwość zamówienia również tulei PEEK modyfikowanych:

  • z dodatkiem włókna szklanego
  • z dodatkiem grafitu
  • z dodatkiem teflonu
  • z dodatkiem włókna węglowego

Zobacz jakie są rozmiary rur PEEK